Привітання смс з 8 березня

  Сонця, щастя і квітів, Любові й радості навіки, Натхнення і думок ясних Бажаю Вам в свято Весни

  ***

  Садівник виростив букет, І написав вірші поет, І сонечко свій теплий промінь Нам протягнуло із-за хмар, і віє ніжним ароматом Прогріте повітря весняних днів. Все це – на 8 березня Дарунки матусі моїй!

  ***

  Моя улюблена сестра, Ти втілення добра. Ціную я з перших дитячих років, тебе, та ласку твоєї душі

  ***

  Бажаю улюбеній бабусі Добра, здоров’я, краси. Хай пролітають геть усі незгоди, а мрії навпаки, здійсняться всі!

  ***

  Хай усмішка на лиці, В тебе лиш засяє! А медові оченята, Хай до себе тягнуть! Поцілунки в день святковий, Лиш тобі хай будуть!

  ***

  Я тобі принесу – принесу Сонце, море, траву і росу, Я тебе пронесу – пронесу Через дні і віки, мов зорю, Я в тобі пробуджу – пробуджу Ще не знану дівочу красу, І тобі лиш одній покажу Я весну в яблуневім цвіту.

  ***

  Нехай до твоїх ніг кладуть серця без бою. В захопленні п’яніють без вина. Нехай не гасне полум’я любові, Нехай в душі завжди цвіте весна.

  ***

  Хай зігрівають душу вам красою Весни тендітні пелюстки, І розливаються джерельною водою Кохання й щастя гомінкі струмки.

  ***

  Хай сонце заходить з весною в твій дім Хай з снігом розтануть і біль твій і гнів Хай білий підсніжник любов принесе І хай тобі завжди весело буде

  ***

  8 березня в день весняний, коли все радісно квітне, бажаю, аби настрій весняним був круглий рік!

  ***

  Весна, весна! Стихає завірюха, і розпускаються квітки! Тобі бажаю я, кохана, добра, здоров’я, краси!

  ***

  Ти втіха і відрада, І радість, і доля моя! Я радий, що є 8 березня – в коханні знову признаюся я!

  ***

  Хай успіху колісниця Швидко мчить тебе вперед. Що задумала – хай збудеться, цієї прекрасної весни!

  ***

  Зі святом весняним, кохана, вітаю, Щоб ти і здорова, й щаслива була! Хай сонячний промінь тебе зігріває, Від мене привіт посила!

  ***

  Хай пролісок перший дарує вам ніжність, А сонце весняне дарує тепло У березні вітер несе хай надію І щастя, і радість, і тільки добро!

  ***

  У Тебе очі – сині волошки, Маки червоні – у Тебе уста, І очі Твої – усміхнені трошки, В зіницях життя, мов весна розквіта. Сміється кохана, то сонце радіє, Що землю весняну теплом зігріва, Моя Ти єдина і жадана мріє, У світі і в серці у мене одна.

  ***

  Хай ластівка щастя дарує крилом, недуга і горе розтануть із льодом, здоров’я прибуде любов розцвіте й удача з Тобою назавжди буде!

  ***

  Подих вітру – твій дотик, зорі на небі – твої очі, безмежний океан – твоє серце, ти така близька, але я не можу тебе обійняти і сказати – з 8 березня, адже ми так далеко один від одного.

  ***

  Посміхніться! Тане сніг, Щастя падає до ніг, Нині Ваш весняний день Квітів, сонця і пісень! Хай теплом зігріє він Дружби радісні хвилини, Принесе як дар любов, Посміхайтесь знов і знов!

  ***

  Зі святом весни вітаємо, Щастя й успіхів бажаємо, Вдачі, здоров’я, тепла, Нехай всі незгоди згорають до тла, Щоб тільки добро у житті велося, Хай збудеться все, Що ще не збулося!