Привітання, вітання та поздоровлення

Поздоровлення на день народження, ювілей і весілля, з 23 лютого, 8 березня і Новим роком, поздоровлення подрузі або другу - що тут, здається, складного? Але не кожен з нас володіє легким пером і вільним стилем. Ось і ламаємо голову: які знайти слова для привітання?

Як краще привітати директора? Відкрити презентацію, виставку, святковий вечір? Привітати своїх колег або друзів зі святом?

А рішення - є, і воно позбавляє від необхідності вивчати мови знаменитих ораторів і перегортати збірники афоризмів.

Наш сайт створений для того, щоб допомогти вам. Тут ви знайдете вітання практично на всі випадки життя, на свята.

Часом оригінальне привітання може послужити вам хорошу службу - якщо ви посварилися з коханою людиною, то нетривіальне привітання цілком може вас помирити.

Ви зустріли ту, про яку мріяли все життя, але не знаєте, як виразити словами ваші почуття? Розділ визнання в любові підкаже вам потрібні слова. А на 8 березня ваша кохана отримає не тільки квіти, а й щирі, зворушливі вірші про вашу любов. Жінки так чутливі до слів ...

Купили подарунок - прикладіть вірші до подарунка - ефект гарантований. Той, кому привітання адресовано, зрозуміє, що ви не просто прикупили подарунок: ви шукали слова, щоб повною мірою висловити своє ставлення до близької людини, і знайшли їх.

І абсолютно незабутнє враження справить ексклюзивне привітання, яке ви можете замовити нашим професійним поетам. У ньому будуть звучати всі нюанси ваших відносин, враховані кращі риси характеру, зовнішності, звички і т.п. тієї (того), кого ви хочете порадувати.

А ще на нашому сайті ви знайдете безліч голосових і відео листівок, які допоможуть жартівливо розіграти друзів або стануть милим і добрим повідомленням, поздоровленням на мобільний телефон.

Широка добірка прикольних і веселих СМС оживить і різноманітить ваше щоденне спілкування з друзями.

Знайдете на сайті і сценарії, які допоможуть весело і в хорошому темпі провести будь-які свята. І гуморні стінгазети, які тільки й треба - роздрукувати, додати фото ...

Словом, ми щиро сподіваємося, що інформація на сайті та підібрані практично на всі випадки життя поздоровлення допоможуть вам почувати себе вільно в будь-якій ситуації і підтримувати добрі стосунки з близькими та друзями.

З днем народження привітання

Привітання смс з днем народження

Де нам узяти таке слово, Щоб в день народження побажати? Успіхів, радості, завзяття І ніколи не сумувати.

***

Хай цього дня все яскравіше сонце світить, Квіти під ноги стеляться килимом, Бажаємо міцного здоров’я, щастя, сміху, Всього того, що називається добром.

***

Бажаємо, щоб серце не хворіло І щоб не мчалися швидко так роки, Щоб голова від горя не сивіла І поряд були вірні друзі.

***

Хай здоров’я, радість і достаток, Сипляться не мов вишневий цвіт Хай малює доля з буднів свято, І дарує Вам багато літ!

***

Нехай кожна мить буде повна надії і нехай пощастить здійснити усі свої мрії! Удачі, натхнення й духовного росту, Хай буде в житті усе легко та просто!

***

Дорога сестричко! З нагоди твого свята, (скільки років), хочу я тобі сказати, що: Бажань на світі є багато І побажати можна все. Та я тобі бажаю ЩАСТЯ, Бо буде щастя буде все!

***

Ви єдиний шлях обрали, і сьогодні подолали перший крок із тисяч у житті. Тож, нехай вам промінь сонця зазирає у віконце – все погане зникне в небутті. Докладніше ознайомитись »

З днем народження привітання

Привітання смс з 8 березня

Сонця, щастя і квітів, Любові й радості навіки, Натхнення і думок ясних Бажаю Вам в свято Весни

***

Садівник виростив букет, І написав вірші поет, І сонечко свій теплий промінь Нам протягнуло із-за хмар, і віє ніжним ароматом Прогріте повітря весняних днів. Все це – на 8 березня Дарунки матусі моїй!

***

Моя улюблена сестра, Ти втілення добра. Ціную я з перших дитячих років, тебе, та ласку твоєї душі

***

Бажаю улюбеній бабусі Добра, здоров’я, краси. Хай пролітають геть усі незгоди, а мрії навпаки, здійсняться всі!

***

Хай усмішка на лиці, В тебе лиш засяє! А медові оченята, Хай до себе тягнуть! Поцілунки в день святковий, Лиш тобі хай будуть!

***

Я тобі принесу – принесу Сонце, море, траву і росу, Я тебе пронесу – пронесу Через дні і віки, мов зорю, Я в тобі пробуджу – пробуджу Ще не знану дівочу красу, І тобі лиш одній покажу Я весну в яблуневім цвіту. Докладніше ознайомитись »

З днем народження привітання

Вітання та поздоровлення близьким

***
У цей ранковий час пробудження
У твоєму житті додасться рік.
Вітаємо тебе з Днем народження,
І нехай молодість вічно живе.
Нехай очі твої щастям сяють,
І цвітуть лише з посмішкою квіти.
Щастя в житті тобі ми бажаємо,
Нехай мрії стають реальністю.
***
Закон природи так суворий,
Течуть року в потоці столітт…
Як багато є хороших слів,
Щоб привітати людини!
А ми не шукаємо цих слів,
Ми просто від душі бажаємо
Здоров’я, щастя і квітів
І жити всі сто, не сумуючи!
***
У житті річок золотих не знайти.
Чи не сховатися від усіх негоду,
Нехай на Вашому життєвому шляху
Буде супутником просто щастя!

Докладніше ознайомитись »

З днем народження привітання Теги: , , , , ,
clear