Поздоровлення з 8 березня у прозі

Comments Off

  ***
  Шановні жінки!
  Щиро вітаємо Вас з чудовим весняним святом 8-го Березня!!!
  Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра й достатку, творчих звершень та благополуччя!
  Нехай у Вашому домі та колективі завжди панує взаєморозуміння та злагода. Нехай завжди Вас супроводжує успіх та хороший настрій! Бажаємо Вам сімейного достатку і щоб Ваше серце зігріла любов рідних і повага оточуючих.
  ***
  Шановна _____________!
  Щиро вітаємо Вас із святом 8 березня! Бажаємо Вам весняного яскравого настрою, джерельно-ніжних почуттів, квітучої краси та душевної гармонії!
  Нехай любов, розуміння та щастя стануть Вашими вірними супутниками, а в оселях завжди пануватиме злагода й добробут!
  З найкращими побажаннями, ___________.
  ***
  Вельмишановна ______________
  Сердечно вітаю Вас зі світлим святом краси та любові – Жіночим Днем 8-Березня!
  Бажаю здоров’я міцного, радості, багато щасливих весен та уваги рідних і близьких!
  Хай посмішка пробудженої природи і тепло додадуть Вам сил, впевненості у собі. Хай будуть святковими Ваші будні і завжди квітне сад у душі.
  З повагою, ___________.
  ***
  Шановні жінки!
  Прийміть найщиріші вітання в день першого весняного свята 8 Березня – свята краси, гармонії і любові.
  Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, поваги та злагоди в сім’ях. Веселого Вам настрою, милосердної долі, невичерпного достатку, добра та благополуччя.
  З повагою __________.
  ***
  Вітаємо Вас зі святом Весни!
  Щиро бажаємо весняної повені щастя, натхнення, любові, оновлення, процвітання, віри… Віри в краще майбутнє – воно неодмінно настане. Віри в людей – вони переважно є добрими. Віри в себе – це є запорука успіху.
  ***
  Шановна ____________.
  Прийміть щирі вітання з прекрасним жіночім святом Весни!
  Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує Вам міцного здоров’я, красу та чарівність, родинне тепло та затишок. Нехай Ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю і любов’ю, будуть запорукою миру та злагоди, здійснення кращих мрій і сподівань, а Ваша праця йде на користь справі, дає наснагу, для здійснення всіх Ваших задумів. Щасливої Вам жіночої долі, надійного чоловічого крила, квітів – ніжних і духмяних.
  З повагою, ___________.
  ***
  Шановна ____________!
  Сердечно вітаю Вас зі світлим святом краси та любові – Жіночим Днем 8-Березня!
  Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного затишку, кохання та гармонії в житті. Щоб Ваша життєва стежина була встелена квітами, а доля дарувала Вам багато приємних несподіванок.
  ***
  Любі жінки!
  Щиро і сердечно вітаю Вас із весняним святом – 8 березня.
  Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола Вас панують любов і гармонія, а на Вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.
  Бажаю Вам щастя й вдачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у Ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут.
  ***
  Шановна ____________!
  Прийміть поздоровлення зі святом світла, любові, надії – 8 Березня.
  У наших серцях прихід весни, усе найкраще і найдорожче – родинне тепло і затишок, безмежна душевна щедрість все пов’язане з матерями, сестрами, доньками.
  В ці святкові дня хочеться побажати Вам, Вашим сім’ям міцного здоров’я, благополуччя, миру і надії. Зичимо Вам родинного тепла, достатку, добра, краси і любові.
  ***
  Шановна ___________!
  Від щирого серця вітаємо Вас зі Святом! Бажаємо Вам стрімкого розвитку, фінансового благополуччя, надійних партнерів та значних успіхів!
  З повагою, _________.
  ***
  Шановна ___________!
  Прийміть найкращі вітання з нагоди весняного свята 8 Березня!
  Хай цей день увійде у Вашу оселю з ніжним і прозорим ароматом перших квітів, з чистим подихом весняного повітря, з першими теплими сонячними променями. Нехай Вас ніколи не оминає турбота чоловіків. Зі святом Вас!
  ***
  Сердечно вітаємо Вас зі святом 8-Березня, яке символізує собою весну, любов і красу. У міжнародний жіночий день прийміть від нас слова уклінної вдячності за вашу прихильність, за вашу невтомну працю, за щирість, високе натхнення, яким ви наповнюєте щоденне життя і працю. Нехай доля постійно буде до вас доброю, нехай усюди вас супроводжують радість і удача, підтримка, розуміння і любов близьких людей. Міцного здоров’я Вам і Вашим родинам, дітям, онукам, щастя, добра і благополуччя у кожному домі. Божої благодаті, віри і надії на краще життя.
  ***
  Шановна ___________
  Прийміть сердечні вітання з нагоди весняного свята 8 Березня!
  Бажаємо Вам міцного здоров’я, безмежного щастя, любові, сімейного затишку, добра та вічної чарівності.
  З повагою та найкращими побажаннями: _________.
  ***
  Шановна ____________!
  Щиро Вітаю Вас та Ваш жіночий колектив з нагоди 8 Березня!
  Свята теплого й трепетного, з тонким весняним ароматом пролісків. Бажаю Вам щастя, міцного здоров’я, привітної долі, миру і злагоди у Вашій оселі! Нехай над Вами небо голубіє, не знають втоми руки золоті, душа ніколи не старіє, а серце не втрачає доброти!
  З повагою, ____________.
  ***
  Шановна __________!
  Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня! Все найсвітліше, що є у нашому житті – весна, радість, щастя, кохання, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського. Бажаю Вам міцного здоров’я, великого жіночого щастя, добра і любові! Нехай у Вашому домі панують спокій та добробут, а Ваше серце буде зігріте теплом та повагою рідних та близьких.
  З повагою, __________.
  ***
  Шановна ___________!
  З-поміж усіх свят 8 Березня виділяється своєю особливою величчю, життєдайним весняним теплом, глибокою духовністю і високою моральністю. Бо це – День жінок, День наших берегинь!
  Тож прийміть з цієї нагоди мої найщиріші вітання і доземний уклін, побажання добра і здоров’я, щастя і миру, родинної благодаті і всіх Земних гараздів.
  З глибокою повагою, _____________.
  ***
  Яскрава усмішка така сонячна, чарівна й дивовижна, як перші квіти в перше весняне свято.
  Любі дорогі жінки!
  Починається весна, весь світ прокидається після зимового сна, стає оновленим і дивовижним та з кожним днем приваблює все більше. Отож бажаємо і Вам, як тім весняним квітам, ставати ще прекрасніше і щоб кожний день нової весни був святом для Вас та Вашої сім’ї.
  З 8 березня – справжнім святом справжньої весни!
  Завжди Ваш ________.
  ***
  Шановні і милі жінки!
  Прийміть наші сердечні і щирі поздоровлення з нагоди першого весняного свята – 8 Березня!
  Бажаємо Вам всім здоров’я, радості від роботи, гарного настрою, душевної молодості. Хай завжди рушником стелиться Ваша доля, а дім буде багатим на любов і ласку.
  Кращого Вам майбутнього – Віри, Надії і Любові!
  ***
  Шановна _________!
  Щиро вітає Вас із святом 8 Березня!
  Будьте завжди такою ж чарівною і привабливою, як в ці перші весняні дні. Кохання Вам, щастя, радості, любові!
  З повагою __________.
  ***
  Шановна ________________!
  Сердечно вітаю Вас та Ваш жіночий колектив із радісних святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!
  Ваша безмежна ніжність і добробут несуть у світ злагоду, тепло та любов. Бажаю Вам завжди бути щасливими, здоровими, оточеними ніжністю та добробуту. Нехай здійсняться всі життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, теплоту близьких сердець, море кохання, відчуття родинного добробуту та щирості і почуттів, приємних несподіванок і душевного комфорту!
  ***
  Шановна _____________!
  Від імені співробітників ______________ сердечно Вітю Вас з Міжнародним Жіночим Днем – прекрасним святом весни та краси.
  Бажає вам щасливої та світлої долі, теплої і привітної, як переш сонячне проміння, усмішки дітей, нев’янучої краси і вічної весни в душі. А ще – ніжної любові та многая літ!
  З глибокою повагою _____________.
  ***
  Шановна ____________.
  З нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня прийміть найщиріші вітання і побажання міцного здоров’я, нев’янучої краси і добробуту. Нехай Ваша життєва дорога буде довгою і щасливою. Веселого Вам настрою, милосердної долі, невичерпного достатку, добра та благополуччя.
  З повагою, _________.
  ***
  Шановна __________.
  Від усієї душі вітаю Вас та прекрасну половину Вашого колективу з весняним святом – Міжнародним жіночим Днем 8 Березня!
  Немає галузі у нашому житті, де б не працювали і не творили жінки. Показуючи при цьому зразки професійної майстерності, сумлінності, творчості і самовідданості. Щиро зичу Вам у цей весняний день, добра, любові, вічної молодості, жіночого щастя і родинного благополуччя, бути завжди гарними та чарівними, ніжними і веселими.
  Всіх земних благ Вам!
  З повагою, _________________.
  ***
  ________________ вітає жінок з весняним святом 8-го Березня!
  Посміхайтеся тією загадковою жіночою посмішкою, яка зачаровує та дарує тепло оточуючим! Це так просто і саме це робить жінку неповторною…
  ***
  Шановна __________!
  Щиро вітаю Вас і ввірений Вам колектив зі святом Весни – 8 Березня!
  Бажаю Вам особистого щастя, щедрих здобутків у праці, духовної сили, доброго здоров’я, невичерпної енергії, вагомих здобутків та жіночої чарівності.
  З повагою, ___________.
  ***
  Вельмишановна ____________!
  Сердечно вітаю Вас зі світлим святом краси та любові – Жіночим Днем 8-Березня!
  Бажаю здоров’я міцного, радості, багато щасливих весен та уваги рідних і близьких!
  Хай посмішка пробудженої природи і тепло додадуть Вам сил, впевненості у собі. Хай будуть святковими Ваші будні і завжди квітне сад у душі!
  З повагою __________.
  ***
  Шановна ___________!
  Вітаю Вас та всіх жінок Вашого колективу з святом Весни!
  Бажаю Вам міцного здоров’я, витримки, благополуччя і взаємної любові. Нехай доля буде щедрішою Вам на добро, на жіноче щастя, на щастя Ваших рідних і близьких.
  ***
  Шановна ___________!
  Прийміть щирі вітання з прекрасним жіночим святом весни!
  Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує Вам міцного здоров’я, красу та чарівність, родинне тепло та затишок. Нехай Ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнюють серця радістю і любов’ю, будуть запорукою миру та злагоди, здійснення кращих мрій та сподівань, а Ваша праця йде на користь справі, дає наснагу, для здійснення всіх Ваших задумів.
  Щасливої Вам жіночої долі, надійного чоловічого крила, квітів – ніжних і духмяних.
  ***
  Шановна ____________!
  Щиро вітаю Вас зі святом Весни – 8 Березня!
  Бажаю Вам міцного здоров’я, творчої наснаги, успіхів у всіх починаннях, хіночіої чарівності.
  З повагою ___________.
  ***
  Шановна ________________!
  Сердечно вітаю Вас з чудовим святом – 8 Березня!
  Усе найпрекрасніше, що є у нашому житті – весна, кохання, радість, щастя, – пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського, його душею.
  Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро та любов. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ.
  Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденний справах, сміливих планах та сподіваннях.
  Весняного Вам настрою і хай щастить у всьому!
  З повагою ______________.
  ***
  Шановні жінки!
  Березень особлива пора, бо він освячений вашою усмішкою, ласкою та ніжністю, бо він вінчує весну в природі та в наших серцях.
  Вам берегиням роду людського наша безмежна любов, повага та шана.
  Бажаємо Вам долі довгої та світлої, сонця весняного, теплого і привітного, як усмішка дітей, у родині – злагода, в роботі – успіхів, нев’янучої і вічної в душі весни.
  З повагою _________.
  ***
  Шановна __________!
  Дозвольте привітати Вас з святом Міжнародного жіночого дня – 8 Березня!
  В цей весняний день бажаємо Вам щастя, злагоди, сімейного благополуччя, творчої наснаги, успіху в усіх Ваших починаннях.
  Від імені колективу __________.
  ***
  Шановна _______________!
  Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 березня!
  Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро та любов.
  Бажаю Вам завжди бути щасливою, здоровою, оточеною ніжністю та турботою. Нехай Вас завжди супроводжує впевненість у завтрашньому дні!
  Зі святом Весни, Вас!
  ***
  Шановна _____________!
  Колектив _____________ вітає Вас із першим весняним святом 8 – Березня.
  Бажаємо Вам довгих років життя, міцного здоров’я, молодості, сили, ніжних мрій, Вам завжди – не тільки в день святковий – щастя, радості та сповнення надій!
  З повагою ____________.
  ***
  Шановна _____________!
  Щиро вітаю Вас зі святом весни, злагоди і любові –
  Міжнародним жіночим днем 8 Березня!
  Нехай весняне сонце приносить Вам і Вашим родинам тепло, достаток, святковий настрій та оптимізм!
  Нев’янучої краси Вам, щастя, здійснення всіх задумів і мрій, мужніх та надійних чоловіків поруч! А ще – кохання! Адже життя – це любов, а любов – це життя.
  З повагою ___________.
  ***
  Шановна _______________!
  Щиро вітаю Вас та Ваш Жіночий колектив з 8-Березня!
  Із святом весни, краси і любові!
  Хай щастя і радість несе кожна мить, всього у житті хай буде доволі, на кожному кроці завжди вам щастить!
  З повагою, _____________.
  ***
  Прийміть найщиріші вітання з нагоди 8 Березня – свята світлого й трепетного, з весняним ароматом пролісків. Бажаю Вам щастя, міцного здоров’я, привітної долі, миру і злагоди у Вашій оселі! Нехай над Вами небо голубіє, не знають втоми руки золоті, душа ніколи не старіє, а серце не втрачає доброти!
  З повагою, _____________.
  ***
  Шановні жінки
  Прийміть щирі вітання і найкращі побажання з нагоди Міжнародного жіночого дня 8-го Березня.
  Нехай оминають Вас труднощі та лихо, нехай щасливими будуть Ваші діти.
  Нехай оновлена Держава і весна принесе Вам любов, зміцнить віру і надію, стане кроком до кращого і світлого майбутнього.
  Добра Вам, здоров’я, миру і злагоди Вашим родинам, здійснення мрій і бажань.
  З повагою і найкращими побажаннями ____________.
  ***
  Шановна ______________!
  Прийміть наші вітання з весняним святом!
  Адже ви в долі кожного: лагідністю маминих рук, благословенною молитвою бабусі, незабутнім святом кохання, вірністю дружини, довірливими обіймами донечок і внучок.
  За це вам уклін і найглибша вдячність.
  З повагою ____________.
  ***
  Шановна ____________
  Вітаємо Вас та Всіх жінок Вашого колективу
  З весняним святом – 8 Березня!
  У цей весняний день бажаємо Вам натхнення, успіхів у всіх Ваших починаннях, міцного здоров’я, злагоди у Вашому колективі, миру і любові у родині, добробуту та щастя!
  З повагою, ___________.
  ***
  Вельмишановна _____________!
  Від щирого серця вітаємо Вас та Ваш колектив з прекрасним весняним святом!
  У цей світлий день бажаємо Вам гарного настрою, радісних посмішок, весни у серці! Нехай Ваше життя нагадує квітучий сад та буде сповнене добром, теплом і турботою Ваших близьких.
  Залишайтесь назавжди коханими, витонченими, чарівними у своїй непередбачуваності і як перші проліски будьте водночас ніжними і стійкими до всіх негараздів!
  Колектив ____________.
  ***
  Дорога наша ____________!
  Сердечно вітаємо тебе зі світлим світом краси та любові – жіночим Днем 8 –Березня!
  Бажаємо здоров’я міцного, радості світлої, багато весен та уваги рідних і близьких!
  Хай посмішка пробудженої природи і тепло додають тобі сил, впевненості у собі.
  Хай будуть святковими твої будні і завжди квітне сад у душі!
  З глибокою повагою _________.
  ***
  Шановна __________!
  Прийміть мої сердечні привітання зі святом всіх жінок планети – 8-го Березня!
  У перший святковий день весни дозвольте побажати Вам і всім працівникам вашого підприємства особистого щастя, домашнього затишку, міцного здоров’я та душевного спокою! Нехай теплі весняні дні принесуть Вам новий подих, нададуть нових сил для вирішення нелегких службових обов’язків та клопітких сімейних справ!
  А ще – нехай Вас ніколи не полишає відчуття своєї привабливості та неповторності!
  З повагою – ____________.
  ***
  Дорогі жінки!
  Прийміть найщиріші вітання з чарівним святом 8 Березня! У цей весняний день, ми висловлюємо Вам слова захоплення і любові, поваги і подяки!
  Все, що в житті роблять чоловіки, вони роблять для Вас і заради Вас! А Ви даруєте нам головне – життя, кохання і натхнення!
  Хай нова весна дарує Вам радість, впевненість, щастя і любов!
  З повагою колектив __________.
  ***
  Шановна ______________!
  Від щиро серця прийміть вітання з весняним святом всіх жінок
  8 Березня.
  Нехай цвітуть під небом синьооким ще довго – довго дні й літа, а тиха радість чиста і висока щоденно хай до хати заверта.
  Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті, любові, доброти і щастя повен дім, нехай у серці розкошує літо і соняхом квітує золоти.
  З повагою колектив ______________.
  ***
  Шановна __________
  Щиросердечно вітаю Вас з першим весняним святом – Міжнародним жіночим днем – 8 Березня.
  У цю святкову мить бажаю Вам міцного здоров’я, щасливого материнства, красивої жіночої долі.
  Миру та любові Вам, добра і сімейного затишку, духовної сили та енергії на довгі роки.
  Від імені колективу __________.
  ***
  Шановні жінки!!!
  Прийміть найщиріші вітання й побажання в перше весняне жіноче свято – 8 березня!
  Бажаємо океан сонячних теплих днів у Вашому житті, море весняних квітів, радості, добробуту й щастя у Ваших сім’ях.
  З повагою ___________.
  ***
  Шановна __________
  Щиро вітаємо Вас з чудовим весняним святом 8 Березня!
  Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, задоволення від життя! Нехай у Вашому домі та колективі завжди панує взаєморозуміння та злагода! Нехай завжди Вас супроводжує успіх та радісний настрій! Бажаємо Вам сімейного достатку і щоб Ваше серце зігріла любов рідних і повага оточуючих!
  З повагою ___________.
  ***
  Шановна ________________!
  Вітаємо Вас з 8 Березня! З першим подихом весни нехай розквітнуть в Вашому житті любов, надія та краса! Бажаємо Вам міцного здоров’я і щастя, успіхів та натхнення в роботі, гармонії в житті та здійснення найзаповітніших мрій!
  З повагою _______________.
  ***
  Шановна _______________!
  Зі святом Вас весни та любові! Ви показуєте приклади мужності й стійкості в житті, даруєте віру та любов.
  Бажаємо Вас здоров’я й краси, кохання і світлої долі. Спасибі, що ви є!
  ***
  Шановна ____________!
  Прийміть мої сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята 8 березня!
  Від усієї душі бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпного жіночого щастя, щоб у Ваших ніжних душах завжди вирувала весна, а у родинах була злагода, тепло і затишок. Нехай кожен Ваш день буде сонячним і радісним, довкола панують любов і гармонія, а на Вашу честь квітнуть троянди й лунає музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.
  З повагою __________.
  ***
  Шановна ___________!
  Вітаю Вас з наймилішим весняним святом – Міжнародним днем 8-Березня.
  Будьте завжди здоровими і щасливими, вродливими і мудрими, ніжними і веселими, привітними і чарівними, як красуня – Весна!
  Нехай у Вашому життєвому саду завжди квітнуть найщиріші почуття любові і дружби, зрошувані пречистим бажанням творення добра.
  Хай здійсниться все задумане, але ніколи не зміліє джерело бажань…
  Нехай Вас Бог оберігає від всіх негараздів.
  З повагою і найкращими побажаннями _____________.
  ***
  Шановна ___________!
  Щиро вітаємо Вас зі святом весни – днем 8 березня!
  Бажаємо Вам сонячних днів, зігрітих любов’ю та ласкою рідних людей. Міцного здоров’я Вам, тепла та ніжності, радості та добробуту. Нехай щастя та весняні квіти оточують Вас завжди!
  З повагою, ____________.
  ***
  Шановна _____________!
  Щиро вітаю Вас зі святом весни, тепла і кохання!
  Хай ласкаве весняне сонечко осяє Вашу оселю, а любов і повага – Ваші добрі серця.
  Хай чисте джерело Вашої долі щедро дарує Вам красу і силу, наснагу і радість, здійснення мрій і сподівань. Здоров’я, щастя, успіхів Вам – повну чашу, нехай весняне свято буде для Вас багатим квітами, посмішками від близьких та рідних.
  З повагою, ____________.
  ***
  Шановна ____________!
  Щиро вітаємо Вас та кращу половину Вашого колективу зі святом 8 Березня!
  Бажаємо Вам родинного тепла, натхнення та духовного збагачення, добра і достатку, творчих звершень та благополуччя. Хай доля щедро обдарує Вас і Ваші родини міцним здоров’ям, любов’ю та добром. Хай кожен день буде для Вас кроком до щастя, краси, гармонії і успіху.