Віршовані вітання з Різдвом

  ***
  Дзвінка лунає коляда,
  Зоря Різдвяна сяє з неба,
  Бажаю радості й добра,
  І ще всього того, що треба!
  Христос народився!
  ***
  Різдвяна ніч, зоря і тиха свічка,
  Святковий стіл, отава і дідух!
  Нехай любов вас зігріває вічно,
  Добро і мир до хати увійдуть!


  ***
  Вітаю з Різдвом і бажаю здоров’я січневого, успішних справ як зірок на небі та різдвяних веселощів круглий рік!
  ***
  Нехай Різдво у вишиванці розбудить тебе щасливо вранці і принесе в твою хату тепло та радощів багато! Розбудить пристрасні надії,зерном і щастям тебе засіє
  ***
  Різдвяна нічка- особлива: Христос родився на землі! Хай буде свято це щасливим,хай сяє зіронька в імлі! І лине променем сріблястим на щастя- долюу ваш дім, надія й віраі все краще хай будуть оберегом в нім! вітаю з Різдвом Христовим!
  ***
  Щедрик – ведрик, дайте вареник, баночку івасів, щоб ніколи не висів… Кільце ковбаски, щоб стояв до пасхи, пляшку “кагору” щоб дивився в гору. А як не дасьте, він до пупа приросте. З різдвом Христовим !!!
  ***
  Хай Aнгел торкнеться Вас ніжним крилом, зігріє Вам серце різдв’яним теплом. Хай радість, кохання наповнять Ваш дім, оселиться щастя та спокій у нім. Веселого Різдва!!!
  ***
  Яскрава зіронька зійшла, свята вечеря підійшла!!! Кутя, вареники,грибочки,фасоля,риба,огірочки. Нехай лунає в хаті сміх! З Різдвом Христовим Вас Усіх!!!
  ***
  Сердечно вітаю Вас з нагоди світлих і радісних свят Різдва Христового та Нового року ! З Різдвяних свят, із світлої надії кожної людини на щасливе прийдешнє розпочинається новий рік нашого життя, наші майбутні звершення у нових справах. Бажаю здоров’я, щастя, добра і благополуччя, успіхів у Вашому житті.
  ***
  Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичу Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаю гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача !
  ***
  Вітаєм Вас з Різдвяними святами ! Нехай в ці дні забудуться всі прикрощі, лихо обходить стороною, а домівка наповняється щасливим сміхом, запахом різдвяної шинки. Смачної куті Вам!