Як Провести Річницю Весілля

Рубріка На весілля
Comments Off

  Не встигли озирнутися як пролетіло ваше незабутнє весілля? З одного боку на душі легко, переповнює радість від того, що, нарешті закінчилися передвесільні клопоти, пішло хвилювання, але з іншого боку, такий знаменний день буває тільки раз у році. І тепер, зустрічаючи весільні кортежі на головних вулицях міста або щасливих новоспечених молодят, які прогулюються в центрі, з сумом згадуєш найщасливіший, найголовніший день у своєму житті. Навіть дні, що пролетіли в передвесільних клопотах, вже не здаються такими важкими. Але не варто засмучуватися, тому що наші предки знайшли вихід з положення більше двох століть тому: вони запропонували відзначати річницю весілля щороку. Річниця весілля – це символ сімейного благополуччя і, безумовно, хороший привід зустрітися з близькими людьми і знову згадати себе в ролі нареченого і нареченої. Щоб ваша річниця пройшла так само успішно і цікаво, ми пропонуємо вам кілька варіантів проведення даного дня:
  1 варіант. Ви одягаєте свою весільну сукню, а ваш чоловік весільний костюм і разом з вашими свідками їдете кататися по самим улюблених місцях. Можна захопити з собою весільні фотографії і, сівши в якомусь затишному ресторанчику, весело провести час, згадуючи всі найяскравіші моменти вашого весілля.
  2 варіант. Якщо ваша душа жадає пригод і адреналіну в крові, то політ на повітряній кулі для вас відмінний варіант. Що може бути романтичніше і захоплююче, ніж політ в царство безкрайньої небесної волі. На борт повітряного судна можна взяти шампанське для підняття настрою і пару кульок, щоб запустити їх у небо.
  3 варіант. Ніколи не пізно щось виправити. Якщо вам не вдалося, в силу різних обставин, з’їздити у весільну подорож, то в свою річницю є шанс надолужити згаяне. Поїхавши в жаркі країни, де тепле море, казкове небо і білий пісок, випробувати насолоду поніжитися на березі в променях сонця і побути наодинці зі своєю половинкою.
  4 варіант. Чудове таїнство! Вінчання – красива, але в той же час дуже відповідальна церемонія, на якій, поставши перед вівтарем, вам потрібно буде вимовити клятви любові і вірності і з’єднати ваші серця в єдине перед Богом.
  Ви зможете вибрати будь-який варіант організації торжества, але найголовніше, щоб у сім’ї панувала гармонія і любов.